Siseuksed

Pakume erinevaid siseuksi  (eritellimusel uksed).

Spoonitud siseuksed (mantelservaga ja sileda servaga). Erinevate spoonidega saate tutvuda AS Mass kodulehel http://www.mass.ee/tooted 

  • Spoon ehk kattevineer on õhuke puiduleht, mis on saadud puidupakust hööveldades või koorides.
  • Alpilignum on kvaliteetseim tehnoloogiline kattevineer (spoon), mis on järelloodud naturaalse puidu liikidest või tekstuur, mis ei esine looduses ja mis on arendatud arhitektide ja disainerite püsiva uurimise käigus.

Värvitud siseuksed (mantelservaga ja sileda servaga). Värvitoonid vastavat RAL kataloogi alusel.

 

Laminaatuksed kaetud (mantelservaga ja sileda servaga) Laminaatuksed on mõeldud aktiivselt kasutatavatele ruumidele (ühiskondlikud ruumid). Kõrgsurvelaminaati on saadaval väga erinevates toonides ja mustrites. Kõrgsurvelaminaadi valikutega saab tutvuda OÜ Lore Eesti kodulehel http://lore.ee

 

Kõiki uksi on võimalik tellida klaasiga. Kasutame oma toodetes ainult turvaklaasi.

Massiivne siseuks – ukselehe paksus alates 41mm. Helipidavamate ukselehtele paksus on 53mm. Ukseleht: puitkarkass (täispuit) on kaetud kahelt poolt 8mm MDF plaadiga. Selline konstruktsioon on tugev ning löökidele vastupidavam ja annab hea helipidavuse.

Kõikidel massiivustel on lengis või ukselehes tihend.

Spoonitud uksi (ukseleht ja lengid) on võimalik toonida : peitsida või õlitada

Ukseleht: sileda servaga või mantelservaga.


Ukselehe avanemine: 

  • Avaneb enda poole 
  • Avaneb sissepoole. Võimalus toota uksed selliselt, et ukseleht on nt. esiku pool seinaga tasa aga avaneb ruumi sisse. 

Uksed jagunevad:

  • Ühelehelised siseuksed
  • Pendelhingedega siseuksed – avatavad mõlemas suunas.
  • Paarisuksed. Paarisuste aktiivne ja passiivne uks on samas lengis ning mõlemad uksed avanevad.

Kõiki uksi on võimalik tellida erimõõdus vastavalt ukseavale. Samuti on võimalik tellida erilaiusega  lenge (93 kuni 250 mm seinapaksus).
Et  piirdeliistud oleks uksega sama spooni ja viimistlusega, soovitame liistud tellida koos ustega. Valmistame piirdeliistud vastavalt kliendi soovile nii laiuse kui paksuse poolest.

 


Pakume kvaliteetseid Archie disainlinke. Kaubamärgil on parim hinna ja kvaliteedi suhe. Archie disainlinkide valikuga saate tutvuda Archie disainlingid

Uksedetailide nimetused

Küsi pakkumist juba täna!

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.