BONN – helikindel nõupidamisruum, sinna kuhu vaja!

BONN Studio on efektiivne ja ideaalne lahendus, et luua kontorisse vaikne, avar ja valgusküllane töökeskkond.

BONN Studio on disainitud loodussõbralikest materjalidest, ruum on antibakteriaalne ja kaetud heli summutavate Acusto spoonpaneelidega, mis tagavad optimaalse heli sumbuvuse. Heli summutav paneel garanteerib ideaalsed tingimused privaatseks vestlemiseks ning video- ja telefonikõnedeks.

Bonn-Studio

Erinevalt villaplaatidest sobib Acusto paneel ka allergikutele, sest sellest ei eritu villa- ega puuvillatolmu.

Õlitatud sise- ja välispinnad tagavad hea vastupidavuse. Valikus on üle 50 erineva õlitooni. Mehaaniliste vigastuste korral saab õlitatud kasevineeri kerge vaevaga taastada.

Akustilised seinapaneelid

Valguslahendused, seinapaneelide toon, riiulid, lillekastid – need on vaid mõned näited, kuidas stuudiot efektseks muuta.

Liigutatavad taimekastid

Paigaldamine

  • Bonn Studio on korduvkasutatav.
  • Valmis elemendid paigaldatakse minimaalse ajakuluga.
  • Elementide paigaldus on müra- ja tolmuvaba.
  • Ukse käelisus – parem või vasak – on tellimise ajal kooskõlastatav.
  • Integreeritavad on nii riiulid, lauad, nagid kui ka lillekastid.

Bonn Stuudio ei ole kulutus, vaid investeering

Tööandjad seisavad tihti töökeskkondade kujundamisel piiride ees – kas üüripinna ilusaks ja praktiliseks kujundamisele peaks investeerima? Töökeskkonnas hea atmosfääri tekitamiseks on tõesti mõistlik tuua sisse värskust, värve ja luua erinevaid puhkepaiku.

Võttes arvesse mitmeid faktoreid – meeskkonna kasv, müügi tõus või hoopis mõne uue üksuse avamine, on kogu töökeskkonna kolimine pigem ettevõttele hädavajalik tegevus, seega üüripinnal tehtud muudatused ning kena värv tööandjaga kaasa ei tule, küll aga saab öelda, et koosolekuruumi saab kaasa võtta kuhu vaja!

Bonn Studio sai loodud põhimõttega, et ta oleks teisaldatav kuhu vaja – koli kasvõi kolm korda aastas, Bonn tuleb kaasa.

Bonn on loodud moodulitest mis käivad hõlpsalt kokku ja lahku ning tema praktilist suurust arvestades mahub ta pea igasse kontorisse vaevata.

Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust info@mkc.ee

Meeldib mida loed?

Teeme su ideed teoks!

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.