Seinapaneelidega lahendused interjööris.

Pakume puidust seinapaneelidega lahendusi interjööri ning suurt valikut erinevaid pinnaviimistlusi vastavalt Tellija soovidele (erilahendused)

Kui Teile ei meeldi tühjad värvitud seinad ja soovite interjööri tuua tükike loodusest, siis lihtsaim viis muutusi teostada on spoonitud seinapaneelidega.
Spoonitud seinapaneelid sobivad peaaegu igasse interjööri: kasutage neid oma koridoris, elutoas, köögis, söögitoas, kodukontoris ja isegi oma magamistoas.
Nii nagu on mood muutuv moetööstuses on see ka interjöörides …
Puit on olnud armastatud ehitusmaterjal juba aastasadu. Kui mõnda aega tagasi oli suur trend värvitud siseseinad, siis täna on näha interjööris üha suuremat huvi spoonitud seinapaneelidega lahenduste vastu. Puidust seinapaneelid aitavad luua interjööri hubasust.


Spoonitud seinapaneelide sisse saab hõlpsasti luua nö peidetud siseuksed, mis hetkel on sisekujunduses suur trend. Antud lahenduse juures ei pea ilmtingimata kasutama alumiiniumist peitlenge. Peidetud lahendust saame pakkuda ka puitlengide puhul. Peidetud ukse puhul tuleb antud soovidega kohe alguses arvestada, sest hilisemalt paneelide lisamisega ukseleht ja paneelid ühte tasapinda ei jää.

Peidetud siseuks_ push to open
Peidetud siseuks_ push to open

Seinapaneelide pinnaviimistluse tooni valikus saate lähtuda juba olemasolevast või alles kujundatavast interjöörist.
Spoonitud seinapaneelide pinnaviimistluse valiku suuruses oleks kõige õigem väljend „valik on lõputu“.
Valikus on:
• naturaalsed spoonid,
• disainspoonid,
• 3D spoonid,
• ALPI tehisspoon
• jne.

Lisaks on kõiki eelmainitud pinnakatteid võimalik toonida:
• Õlitamine – Valmis värvitoone on 56, kuid erinevate toonide segamisel on võimalik saavutada kuni 800 variatsiooni.
• Peitsimine – toonide valik ei ole küll nii lai, kui seda on õlide osas aga enamlevinud toonide hulgast sobiv toon siiski leitakse
• Värvimine – Siin võiks öelda, et see valik on kõige suurem. Siia valikkuse lähevad kõik RAL ja NCS kataloogist leitavad toonid.


Seinapaneelid ei pea alati olema spoonitud, vaid huvitavaid lahendusi võib tuua ka värvitud puidust seinapaneelidega. Värvitud pinnakattega paneelides on toonide valik vastavalt RAL või NCS kataloogi alusel ning läikeastmed matist kui läikivani.


Tänapäeva kliendid on väga teadlikud, mida nad soovivad. Kui sisekujundaja kaasabi ei soovita kasutada, siis interneti avarustes on leitavad erinevaid portaale, kust omale meelepärase interjööri lahendust leida.

Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust info@mkc.ee

Meie tegemistega saate kursis olla ka sotsiaalmeedias https://www.instagram.com/mkc_doors/

Meeldib mida loed?

Teeme su ideed teoks!

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.