Toonitud puiduõlid

Puiduõlid

Rubio Monocoat puiduõli kaitseb ja toonib puitu ühe kihiga. Õlid on keskkonnasõbralikud ja põhinevad uudsel revolutsioonilisel molekulaartehnoloogial. Õli kinnitub puidu esimesele mikromeetrile läbi molekulaarse siduvuse, mis välistab liigse õli sattumise puidu sisse. Tänu sellele kulub Rubio Monocoat õli oluliselt vähem kui mistahes muud traditsioonilist puiduviimistlusvahendit. Kuna õli reageerib ainult vabade puidukiududega on väga lihtne teha konkreetseid kohtparandusi kuna puudub vajadus eelnevalt tervet põrandat lihvida. Piisab kahjustatud koha lihvimisest ja õlitamisest – eelnevalt õlitatud pind ei reageeri paranduseks kasutatud õliga.
Meie poolt müüdavad Rubio Monocoat õlid on vee ja lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) vabad.

Valmis värvitoone on 51 kuid eeltoonimist kasutades on võimalik saavutada kuni 800 variatsiooni. Siseõli on vee- ja kuumakindel.

Pindadele värske ilme ja uue kaitsva kihi andmiseks on olemas universaalne hooldusõli, mida on lihtne ja mugav kasutada.

 

o%cc%83lide-toonid

Meeldib mida loed?

Teeme su ideed teoks!

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.